معرفی

دوره بزرگسالان مختص رده سنی ۱۶ سال به بالا بوده و از دو بخش دوره های مبتدی و میانی(۱۲ ترم) و دوره های تخصصی و پیشرفته(۱۶ ترم) تشکیل شده است. در دوره های مبتدی و میانی سری کتاب های Touchstone و در دوره های تخصصی و پیشرفته سری کتاب های SUMMIT  و  Collins English for IELTS تدریس می شوند. علاوه بر این در تمامی مقاطع از کتاب های Tactics for Listening در سطوح مختلف به عنوان کتاب جانبی، استفاده می شود.

دوره های مبتدی و میانی

دوره های مبتدی و میانی شامل چهار مقطع Biginner  ، Elementary  ، Pre- Intermediate، Intermediate  بوده که هر یک در ۳ ترم تدریس می شوند.

مقطعBiginner

اهداف این مقطع عبارتند از آشنایی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی، توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره، توانایی درک و انتقال مفاهیم ذاتی (غیر انتزاعی) از طریق چهار مهارت شنیدار، گفتار، خواندن و نوشتار

مقطع Elementary

در این مقطع دانشجویان به تدریج به توانایی ارتباط با سطح بالاتری از روانی گفتار رسیده و زبان را در قالب کاربردی روزمره (دعوت کردن، پذیرفتن، رد کردن، اعتراض کردن، نصیحت کردن) استفاده می نمایند.

مقطع Pre-Intermediate

در این مقطع زبان آموزان علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، در کنار روان ترشدن، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می توانند به صورت معنی دار ارتباط برقرار نمایند. در ضمن زبان آموزان در این سطح قادرند تا در صورت بروز اشتباه، و اگر به طریقی به اشتباهشان اشاره گردد، سعی کنند تا اشتباه خود را تصحیح نمایند.

مقطع  Intermediate

در انتهای این مقطع زبان آموزان قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر را در زبان دوم، هم درک کرده و هم بیان نمایند، از ساختار های ترکیبی بیشتری استفاده نمایند، و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوند و تصحیح نمایند.

 

دوره های پیشرفته و تخصصی

دوره های پیشرفته و تخصصی شامل سه مقطع Upper-Intermediate ، Advanced ، IELTS  بوده که در ۱۶ ترم تدریس می شوند.

مقطع Upper-Intermediate

در این مقطع ، زبان آموزان به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود می پردازند، چهار مهارت زبانی را به راحتی و در سطح پیشرفته استفاده می نمایند. در ضمن اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی در اختیار دارند. به علاوه با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتر و بدون نیاز به تامل کردن صحبت می نمایند.

مقطع Advanced

در این مقطع زبان آموزان می توانند از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند. بنابراین عمده مباحث به فراگیری زبان تخصصی و آکادمیک تخصیص می یابد.

مقطع IELTS

این مقطع بالاترین سطحی است که در محیط کلاسی به زبان آموز ارائه می گردد. زبان آموزان می توانند به راحتی تمام، با آگاهی و تسلط کامل از زبان و لایه های پیچیده و نا محسوس آن استفاده نموده و بر جنبه های کمتر متداول زبان مسلط هستند. این بالاترین سطح توانش زبانی در زبان دوم است و حتی از برخی لحاظ، افراد معمولی انگلیسی زبان قادر به هماوردی با زبان آموزان این مقطع نمی باشند. پس از پایان این دوره زبان آموزان می توانند با خیال راحت در آزمون IELTS شرکت کرده و بالاترین نمره را کسب نمایند.

 

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم بر می توانید با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید.

برای انجام کلیه امور آموزشی به سامانه آنلاین ایرانتاک مراجعه کنید. رد کردن