دوره بزرگسالان مختص افرادی است که سطح Teens Advanced را در ایرانتاک گذرانده اند یا دوره مشابه با Teens Advanced را در موسسه معتبری با نمره TOP قبول شده اند و در آزمون تعیین سطح ایرانتاک نمره حد نصاب را کسب نمایند. این سطح شامل ۶ سطح است که در ۵ سطح، ۵ کتاب American English File(2nd)  و در سطح ۶ کتاب New Insight into IELTS  تدریس می شود.

 در تمامی این سطوح از کتاب های پیشرفته جانبی به عنوان کتاب کمکی استفاده می شود تا زبان آموزان برای Speaking  خوب و کسب نمره آیلتس بالا  و ورود به دوره TTC آماده شوند.

دوره های مبتدی و میانی

دوره های مبتدی و میانی شامل سه سطح Pre-Intermediate ،   Intermediateو Upper-Intermediate بوده که هر یک در ۵ ترم تدریس می شوند. در انتهای این سطح زبان آموزان قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر را در زبان دوم، هم درک کرده و هم بیان نمایند، از ساختار های ترکیبی بیشتری استفاده نمایند، و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوند و تصحیح نمایند.

سطح Pre-Intermediate

اهداف این سطح عبارتند از آشنایی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی، توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره، توانایی درک و انتقال مفاهیم ذاتی (غیر انتزاعی) از طریق چهار مهارت شنیدار، گفتار، خواندن و نوشتار

سطح Intermediate

در این سطح دانشجویان به تدریج به توانایی ارتباط با سطح بالاتری از روانی گفتار رسیده و زبان را در قالب کاربردی روزمره (دعوت کردن، پذیرفتن، رد کردن، اعتراض کردن، نصیحت کردن…) استفاده می نمایند.

سطح Upper-Intermediate

در این سطح زبان آموزان علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، در کنار روان ترشدن، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می توانند به صورت معنی دار ارتباط برقرار نمایند. در ضمن زبان آموزان در این سطح قادرند تا در صورت بروز اشتباه، و اگر به طریقی به اشتباهشان اشاره گردد، سعی کنند تا اشتباه خود را تصحیح نمایند.

 

دوره های پیشرفته و تخصصی

دوره های پیشرفته و تخصصی شامل سه سطح Pre-Advanced ، Advanced ، Pre-IELTS   بوده که در هر کدام در ۵ ترم تدریس می شوند.

سطح Pre-Advanced

در این سطح ، زبان آموزان به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود می پردازند، چهار مهارت زبانی را به راحتی و در سطح پیشرفته استفاده می نمایند. در ضمن اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی در اختیار دارند. به علاوه با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتر و بدون نیاز به تامل کردن صحبت می نمایند.

سطح Advanced

در این سطح زبان آموزان می توانند از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند. بنابراین عمده مباحث به فراگیری زبان تخصصی و آکادمیک تخصیص می یابد.

سطح Pre-IELTS

این سطح بالاترین سطحی است که در محیط کلاسی به زبان آموز ارائه می گردد. زبان آموزان می توانند به راحتی تمام، با آگاهی و تسلط کامل از زبان و لایه های پیچیده و نا محسوس آن استفاده نموده و بر جنبه های کمتر متداول زبان مسلط هستند. این بالاترین سطح توانش زبانی در زبان دوم است و حتی از برخی لحاظ، افراد معمولی انگلیسی زبان قادر به هماوردی با زبان آموزان این سطح نمی باشند. پس از پایان این دوره زبان آموزان می توانند با خیال راحت در آزمون IELTS   شرکت کرده و بالاترین نمره را کسب نمایند.

 

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم بر می توانید با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید.