دوره های ویژه جوانان و بزرگسالان

داین دوره مختص افرادی است که سطح تینز را در ایرانتاک گذرانده اند یا دوره مشابه با تینز را در موسسه معتبری با نمره بالای 70 قبول شده اند و در آزمون تعیین سطح ایرانتاک نمره حد نصاب را کسب نمایند. این سطح شامل ۶ سطح است که در ۵ سطح، ۵ کتاب امریکن انگلیش فایل ویراست دوم  و در سطح ۶ کتاب  نیو اینسایت تدریس می شود.

 در تمامی این سطوح از کتاب های پیشرفته جانبی به عنوان کتاب کمکی استفاده می شود تا زبان آموزان برای اسپیکینگ  خوب و کسب نمره آیلتس بالا  و ورود به دوره تربیت مدرس آماده شوند.

دوره های مبتدی و میانی

دوره های مبتدی و میانی شامل سه سطح  بوده که هر یک در ۵ ترم تدریس می شونددر انتهای این سطح زبان آموزان قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر را در زبان دوم، هم درک کرده و هم بیان نمایند، از ساختار های ترکیبی بیشتری استفاده نمایند، و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوند و تصحیح نمایند.

Pre-Intermediate

اهداف این سطح عبارتند از آشنایی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی، توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره، توانایی درک و انتقال مفاهیم ذاتی (غیر انتزاعی) از طریق چهار مهارت شنیدار، گفتار، خواندن و نوشتار

Intermediate

در این سطح دانشجویان به تدریج به توانایی ارتباط با سطح بالاتری از روانی گفتار رسیده و زبان را در قالب کاربردی روزمره (دعوت کردن، پذیرفتن، رد کردن، اعتراض کردن، نصیحت کردن…) استفاده می نمایند.

Upper-Intermediate

در این سطح زبان آموزان علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، در کنار روان ترشدن، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می توانند به صورت معنی دار ارتباط برقرار نمایند. در ضمن زبان آموزان در این سطح قادرند تا در صورت بروز اشتباه، و اگر به طریقی به اشتباهشان اشاره گردد، سعی کنند تا اشتباه خود را تصحیح نمایند.

دوره های پیشرفته و تخصصی

دوره های پیشرفته و تخصصی شامل سه سطح بوده که در هر کدام در ۵ ترم تدریس می شوند.

Pre-Advanced

در این سطح ، زبان آموزان به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود می پردازند، چهار مهارت زبانی را به راحتی و در سطح پیشرفته استفاده می نمایند. در ضمن اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی در اختیار دارند. به علاوه با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتر و بدون نیاز به تامل کردن صحبت می نمایند.

Advanced

در این سطح زبان آموزان می توانند از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند. بنابراین عمده مباحث به فراگیری زبان تخصصی و آکادمیک تخصیص می یابد.

Pre-IELTS

این سطح بالاترین سطحی است که در محیط کلاسی به زبان آموز ارائه می گردد. زبان آموزان می توانند به راحتی تمام، با آگاهی و تسلط کامل از زبان و لایه های پیچیده و نا محسوس آن استفاده نموده و بر جنبه های کمتر متداول زبان مسلط هستند. این بالاترین سطح توانش زبانی در زبان دوم است و حتی از برخی لحاظ، افراد معمولی انگلیسی زبان قادر به هماوردی با زبان آموزان این سطح نمی باشند. پس از پایان این دوره زبان آموزان می توانند با خیال راحت در آزمون آیلتس   شرکت کرده و بالاترین نمره را کسب نمایند.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید