شرایط ثبت نام:

*روش غیر حضوری: استفاده از سامانه آنلاین یا برنامه موبایل ایرانتاک.

*روش حضوری:

۱حضور در موسسه ایرانتاک.

۲تکمیل فرم ثبت نام.

۳انجام تعیین سطح.

۴پرداخت شهریه ثبت نام و کتاب ها.

*تشکیل پرونده.

*شرایط سنی: خردسالان: ۵-۹ ساله، کودکان: ۱۰-۱۴ ساله، نوجوانان ۱۵-۱۶ ساله و بزرگسالان ۱۶ سال تمام به بالا

*تعیین سطح:

هدف از تعیین سطح، سنجش سطح زبانی متقاضیان ثبت نام و مشاوره آموزشی است که توسط مدیران آموزش و کارشناسان ایرانتاک انجام می پذیرد. این سنجش سطح، در ۱۰ الی ۱۵ دقیقه به صورت شفاهی و با تعیین وقت قبلی بصورت تلفنی و یا حضوری انجام می شود و یکی ازملزومات ثبت نام در ایرانتاک به شمار می آید.

همراه داشتن کارت شناسایی معتبر درهنگام تعیین سطح برای متقاضیان، الزامیست . آگاهی از کلیه مدارک ثبت نام (کپی شناسنامه، دو قطعه عکس، شهریه ثبت نام، قبض رسید تعیین سطح) این امکان را برای متقاضیان محترم فراهم می سازد که در همان روز پس از مشخص شدن سطح خود، زمان کلاس را مشخص نموده و جهت ثبت نام اقدام نمایند.

*تعیین سطح در موسسه ایرانتاک رایگان می باشد.

*قوانین موسسه ایرانتاک:

 

۱-نظم در پرداخت به موقع شهریه

۲-رعایت شئونات اسلامی در آموزشگاه

۳-رعایت کامل حجاب اسلامی الزامی است. از آنجا که موسسه ایرانتاک دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش می‌باشد رعایت کامل حجاب اسلامی و استفاده از پوشش مقنعه برای کلیه زبان آموزان الزامی است.

۴-ممنوعیت استعمال دخانیات در فضای واحدهای آموزشی موسسه سفیر (مشاهده هرگونه تخلف منجر به اجرای کمیته انضباطی و نهایتا “اخراج زبان آموز” خواهد شد)

۵-عدم استفاده از تلفن همراه در کلاس

۶-حضور به موقع و بدون تاخیر در کلاس (اساتید مجاز به محاسبه تاخیرهای غیر مجاز و بیش از حد زبان آموزان بعنوان غیبت هستند)

۷-نداشتن بیش از ۲ جلسه غیبت متوالی یا چهار جلسه نامتوالی. در هنگام ثبت نام زبان آموزان در فرم ثبت نام آن‌ها قید شده که غیبت بیش از ۴ جلسه به منزله Fail برای آن‌ها محسوب می‌گردد و کلیه زبان آموزان باید از این قانون پیروی نمایند.

۸-عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان با پارک اتومبیل مقابل منزل ایشان (درصورت بروز هرگونه مشکل موسسه هیچ گونه مسئولیتی ندارد)

۹-توجه به قوانین و مطالب موجود در بردهای اطلاع رسانی ایرانتاک (موجود در سالن اصلی)

۱۰-حفظ و نگهداری قبوض ثبت نام تا پایان ترم مربوطه