تیم حرفه ای ایرانتاک

یوسف اسمعیل زاده از سال 86 اشتغال به تدریس در وزارت آموزش و پرورش دارد. وی فارغ التحصیل رشته کارشناسی آموزش زبان انگلیسی است. از سال 1400 عضو تیم موسسه زبان ایرانتاک شد و هم اکنون در سمت مدیر عامل این مرکز مشغول فعالیت می باشد. ورزش مورد علاقه وی فوتسال است. وی هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه تبریز مشغول تحصیل است.

فاطمه خسروی دانش آموخته ی رشته آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان در مقطع کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه محقق اردبیلی است و موفق به دریافت مدرک CELTA  از دانشگاه کمبریج شده است. او از سال 1387 شروع  به تدریس زبان انگلیسی کرده و از سال ۱۳93 نیز به طور متمرکز به تدریس امتحانات بین المللی همچون آیلتس و رگزاری دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی پرداخته است. پس از کسب تجربه تدریس در موسسات مختلف تهران و آکادمی زبان دانشگاه محقق اردبیلی، از سال 1394 مدیر و هم بنیانگذار موسسه ایرانتاک است .  او در زمان آزادش به نقاشی، مطالعه، و تماشای فیلم می پردازد. ورزش مورد علاقه او دوچرخه سواری است.

عادل آقامحمدی از سال 86 اشتغال به تدریس در وزارت آموزش و پرورش دارد. وی فارغ التحصیل رشته آموزش ریاضی و رشته مهندسی برق قدرت است. وی در سال 1394 موسسه زبان ایرانتاک را تاسیس کرد  و از آن زمان به اداره این موسسه می پردازد. او در اوقات فراغتش به حوزه های دیگری از جمله طراحی وبسایت، طراحی گرافیک، ساخت سازه های فلزی و چوبی میپردازد. ورزش های مورد علاقه وی اسنوبرد و دوچرخه سواری کوهستان هستند. وی هم اکنون به عنوان مشاور مدیر در این موسسه فعالیت می کند.

خاطره نوری فارغ التحصیل لیسانس مترجمی زبان روسی از دانشگاه مازندران  و فوق لیسانس ایرانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی است. او از طبیعت گردی، عکاسی در زمان آزاد خود لذت میبرد. به زبان های ترکی استانبولی، روسی و انگلیسی مسلط است و از سال 1396 با ایرانتاک همکاری میکند.

رقیه حاتمی دانش آموخته مترجمی زبان انگلیسی و علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی است. او به زبان های فرانسه و ترکی استانبولی نیز تسلط دارد. وی از سال ۱۳۹۲ شروع به تدریس در موسسات مختلف نموده است. پس از قبولی در دوره TTC موسسه زبان ایرانتاک، در این مجموعه مشغول تدریس شده است.
او به مسافرت، تعامل و ارتباط با افراد جدید و فرهنگ های مختلف علاقه مند است. وی بیشتر وقت آزاد خود را به ترجمه مقالات و داستان های کوتاه اختصاص میدهد. ورزش های مورد علاقه ی او تنیس و کوهنوردی هستند.

مینا عینعلى فارغ التحصیل رشته مهندسى نرم افزار کامپیوتر در مقطع کارشناسى و کارشناسى ارشد می باشد. وى دوره هاى فراگیرى زبان انگلیسى را در کانون زبان ایران گذرانده و با کسب نمره ٩٨ در دوره Advanced فارغ التحصیل شده. او از سال ١٣٩۵، پس از دریافت مدرک TTC، مشغول تدریس در موسسه ایرانتاک شده است.
وی در زمان آزادش به برنامه نویسى، نواختن پیانو، تماشاى فیلم و مطالعه مى پردازد.ورزش های مورد علاقه او فیتنس و شنا هستند.

فریبا پورحسن دانش آموخته ی رشته ی مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی است. او از سال ۱۳۹۴ شروع به تدریس زبان انگلیسی در سطوح مختلف کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در موسسات مختلف کرده است. وی پس از دریافت مدرک TTC از موسسه زبان ایرانتاک، شروع به تدریس در این موسسه کرده است. وی از سال ۱۳۹۸ نیز آغاز به تدریس در دانشگاه علمی کاربردی مدیریت صنعتی اردبیل نموده است.
وی در زمان آزادش به مطالعه، ترجمه و تماشای فیلم می پردازد. ورزش های مورد علاقه او TRX، تکواندو، شنا، راگبی، و بدنسازی می باشند.

ساناز خسروی دانش آموخته ی رشته مهندسی برق از دانشگاه محقق اردبیلی است. وی از سال ۸۶ آموزش زبان انگلیسی را بصورت حرفه ای شروع کرده و پس از دریافت مدرک TTC از موسسه زبان ایرانتاک، از سال ۹۷ شروع  به تدریس زبان انگلیسی کرده است.

او در زمان آزادش به مطالعه، تماشای فیلم و یوگا می پردازد.

زهرا شیری، کارشناس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه محقق اردبیلی است.
او از سال ۱۳۹۷ با ورود به موسسه زبان ایرانتاک، موفق به اخذ مدرک TTC شده و فعالیت خود را به عنوان مدرس شروع کرده است. افزون بر آن، در پروژه نشریه علمی صوتی رایانش محقق اردبیلی که توسط انجمن علمی علوم کامپیوتر توسعه داده شده است، به عنوان گوینده همکاری میکند.

او به گویندگی، مطالعه و تماشای فیلم علاقه دارد و ورزش مورد علاقه اش دوچرخه سواری است. وی از ارائه اطلاعات و تجربیاتش به دیگران لذت می برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید