دوره های آیلتس

هدف اصلی دوره های آموزش آیلتس در دپارتمان آیلتس موسسه زبان ایرانتاک، آموزش حرفه ای آیلتس، آشنایی و آماده‌سازی متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در بازه زمانی کوتاه است، به طوری‌که متقاضیان با دانش و مهارت زبانی متفاوت بتوانند  بر اساس سطح خود، طی مدت معینی خود را به نمره مورد نظر برسانند.

بیشتر متقاضیان دوره های آموزش IELTS به دنبال ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت‌ به کشورهای انگلیسی زبان، داوطلب شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و یا متخصص رشته‌های مختلف هستند که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند.

دوره های آیلتس در ایرانتاک

انواع کلاس های آموزش آیلتس در ایرانتاک به این شرح هستند:

کلاس پیش آیلتس Pre-IELTS

این بخش از دوره آموزشی آیلتس مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS هستند ولی به‌علت ضعف زبان عمومی هنوز نمی‌توانند در کلاس‌های آمادگی IELTS شرکت نمایند. این دسته از زبان آموزان پس از انجام تعیین سطح ویژه در یکی از ترم‌های بخش Pre- IELTS قرار می‌گیرند.

دوره Pre-IELTS  که شامل 16 ترم 17 جلسه ای است و بنا به نتیجه تعیین سطح، زبان آموز از یکی از ترم ها شروع به یادگیری میکند.

این بخش دارای دو هدف عمده است. علاوه بر تقویت مهارت‌های زبانی، به‌صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا می‌کند.

بعد از اتمام دوره، زبان آموزان در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت می‌نمایند و بر اساس نمره کسب شده در کلاس های IELTS که شامل چهار سطح ، Spark ، Flash ، Shine ، Levin به طی ادامه‌ی مسیر یادگیری خود می‌پردازند.

Spark

زبان آموزانی که موفق به کسب نمره ی 4 در آزمون ماک شده باشند قادر خواهند بود که از این سطح به ادامه‌ی یادگیری مشغول شوند.

Flash

در این سطح زبان آموزان که موفق به کسب نمره‌ی 5 در آزمون ماک شده‌اند قادر به ثبت نام خواهند بود.

Shine

زبان آموزانی که در امتحان ماک آیلتس موفق به نمره 6 شده باشند می‌توانند از این سطح به ادامه یادگیری زبان بپردازند.

Levin

زبان آموزانی که در امتحان ماک آیلتس موفق به نمره 7 شده باشند می‌توانند از این سطح به ادامه یادگیری زبان بپردازند.

کلاس آموزش  Post IELTS تک مهارتی

کلاس آموزش پست آیلتس مخصوص کسانی است که توانایی زبانی‌شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون است و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء مهارت‌های زبانی، بیشتر با فرم، محتوا و انواع سوالات آزمون IELTS آشنا گردیده و مهارت‌های چهارگانه (ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ) زبانی خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند.

در این دوره‌ پیشرفته آیلتس، مجموع کتب تست آیلتس به همراه کتاب‌های مختلف آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز زبان آموزان توسط اساتید انتخاب و تدریس می‌شوند.

متقاضیان می‌توانند، بر حسب نیاز و یا توصیه کارشناسان آموزشی، دوره‌ها را به‌صورت متوالی و یا موازی طی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید