دوره های ویژه نوجوانان

دوره آموزشی نوجوانان مخصوص رده سنی کلاس های هفتم به بالا بوده و زبان آموزان نوجوان طی استمرار ترم ها با نوعی از زبان آشنا می شوند که ایشان را نه تنها برای رویارویی با موقعیت های روزمره آماده می کند، بلکه توانایی فهم و ارتباط با مفاهیم ساده علوم (به زبان انگلیسی) را که عمدتا” در مدارس استفاده می گردد برایشان فراهم می کند. کتاب های این دوره، سری کتاب های تین تو تین از انتشارات آکسفورد است که جزو جدیدترین کتاب های آموزشی دنیا برای نوجوانان بوده که در۲ مقطع   تدریس می شوند. علاوه بر آن، در هر ترم انیمیشن های انگلیسی برای تقویت ادراکی زبان آموزان در قالبی دلچسب و لذت بخش، مورد استفاده قرار می گیرد.

جمع بندی دروس در پایان هر یونیت در قالب پروژه های متنوع و جذاب فردی یا گروهی، تقویت تمام مهارت ها به ویژه توانایی مکالمه ، آموزش زبان با ترکیب دو جنبه استفاده روزمره و آکادمیک در حد دروس عمومی مدارس انگلیسی زبان از جمله ویژگی های منحصر به فرد این دوره هستند.

Teens Intermediate

این سطح که شامل کتاب  تین تو تین 1 بوده و در ۴  ترم آموزشی تدریس می شود. پس از پایان این دوره زبان آموزان مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

در پایان این مقطع، زبان آموزان می توانند عبارات ابتدایی در شرایط خاص را درک کرده و با جملات ساده که گاها ناقص بوده و یا ایرادات گرامری دارند، در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

Teens Advaced

این سطح شامل کتاب های تین تو تین 2 و 3 بوده و همچنین کتاب های کمکی جهت افزایش سطح شنیداری و گفتاری در کلاس ها تدریس می شود. زبان آموزان در این سطح بر نوشتار و استفاده از مجلات ساده کاملا مسلط بوده و می توانند در تبادل اطلاعات غیر پیچیده و گاها پیچیده شرکت نمایند. در این مرحله، دایره لغات و واژگان به شدت افزایش می یابد.این دوره.

بعد از اتمام این دوره ها، زبان آموزان مدرک پایان دوره نوجوانان را دریافت کرده و می توانند در دوره بزرگسالان ایرانتاک شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید