دوره آموزشی نوجوانان مخصوص رده سنی کلاس های هفتم به بالا بوده و زبان آموزان نوجوان طی استمرار ترم ها با نوعی از زبان آشنا می شوند که ایشان را نه تنها برای رویارویی با موقعیت های روزمره آماده می کند، بلکه توانایی فهم و ارتباط با مفاهیم ساده علوم (به زبان انگلیسی) را که عمدتا” در مدارس استفاده می گردد برایشان فراهم می کند. کتاب های این دوره، سریTeen2Teen  از انتشارات آکسفورد است که جزو جدیدترین کتاب های آموزشی دنیا برای نوجوانان بوده که در۲ مقطع Intermediate  و Advanced تدریس می شوند. علاوه بر آن، در هر ترم انیمیشن های انگلیسی برای تقویت ادراکی زبان آموزان در قالبی دلچسب و لذت بخش، مورد استفاده قرار می گیرد.

جمع بندی دروس در پایان هر Unit  در قالب پروژه های متنوع و جذاب فردی یا گروهی، تقویت تمام مهارت ها به ویژه توانایی مکالمه (Speaking)، آموزش زبان با ترکیب دو جنبه استفاده روزمره و آکادمیک در حد دروس عمومی مدارس انگلیسی زبان از جمله ویژگی های منحصر به فرد این دوره هستند.

سطح Teens Intermediate  

سطح  Teens Intermediate  با نام Racers   که شامل کتاب Teen2Teen 1 بوده و در ۴  ترم آموزشی تدریس می شود. پس از پایان این دوره زبان آموزان به سطح Teens Intermediate رسیده و مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

در پایان این مقطع، زبان آموزان می توانند عبارات ابتدایی در شرایط خاص را درک کرده و با جملات ساده که گاها ناقص بوده و یا ایرادات گرامری دارند، در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

سطح Teens Advaced

این سطح Teens Advaced با نام Winners شامل کتاب های Teen2Teen 2,3 بوده و همچنین کتاب های کمکی جهت افزایش سطح Listening & Speaking  در کلاس ها تدریس می شود. زبان آموزان در این سطح بر نوشتار و استفاده از مجلات ساده کاملا مسلط بوده و می توانند در تبادل اطلاعات غیر پیچیده و گاها پیچیده شرکت نمایند. در این مرحله، دایره لغات و واژگان به شدت افزایش می یابد.این دوره.

بعد از اتمام این دوره ها، زبان آموزان مدرک پایان دوره نوجوانان را دریافت کرده و می توانند در دوره بزرگسالان ایرانتاک شرکت کنند.

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم بر می توانید با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید.