معرفی

دوره آموزشی نوجوانان مخصوص رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال می باشد و زبان آموزان نوجوان طی استمرار ترم ها با نوعی از زبان آشنا می گردند که ایشان را نه تنها برای رویارویی با موقعیت های روزمره آماده می کند، بلکه توانایی فهم و ارتباط با مفاهیم ساده علوم (به زبان انگلیسی) را که عمدتا” در مدارس استفاده می گردد برایشان فراهم می نماید. کتاب های این دوره، سری Teen2Teen از انتشارات آکسفورد می باشد و جزو جدیدترین کتاب های آموزشی دنیا برای نوجوانان می باشد که در ۲ مقطع(۱۲ ترم) تدریس می شوند. علاوه بر آن، در هر ترم انیمیشن های انگلیسی برای تقویت ادراکی زبان آموزان در قالبی دلچسب و لذت بخش، مورد استفاده قرار می گیرد.

جمع بندی دروس در پایان هر Unit در قالب پروژه های متنوع و جذاب فردی یا گروهی، تقویت تمام مهارت ها به ویژه توانایی مکالمه (Speaking)، آموزش زبان با ترکیب دو جنبه استفاده روزمره و آکادمیک در حد دروس عمومی مدارس انگلیسی زبان از جمله ویژگی های منحصر به فرد این دوره هستند.

دوره ها

WINNERS

این دوره مناسب افرادی است که هیچ گونه زمینه یادگیری زبان انگلیسی نداشته و یا میزان دانش بسیار اندکی در مورد این زبان دارند. این دوره با کتاب Teen2Teen_1 شروع شده و تا آخر Teen2Teen_2 می باشد.

در پایان این مقطع، زبان آموزان می توانند عبارات ابتدایی در شرایط خاص را درک کرده و با جملات ساده که گاها ناقص بوده و یا ایرادات گرامری دارند، در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

STARS

در این مقطع، زبان آموزان بر نوشتار و استفاده از مجلات ساده کاملا مسلط بوده و می توانند در تبادل اطلاعات غیر پیچیده شرکت نمایند. در این مرحله، دایره لغات و واژگان محدود است. این دوره با کتاب Teen2Teen_3 شروع شده و تا آخر Teen2Teen_4 می باشد.

در این مقطع، زبان آموزان مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند، ولی در برخی از موارد با چالش هایی مواجه می شوند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

در پایان مقطع STARS، زبان آموزان متون بلند تر را متوجه می شوند و می توانند به راحتی در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند. هرچند بعضی از لغات و گرامرها برایشان همچنان چالش برانگیز است.

بعد از اتمام این دوره ها، زبان آموزان مدرک پایان دوره نوجوانان را دریافت کرده و می توانند در دوره بزرگسالان ایرانتاک شرکت کنند.

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم بر می توانید با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید.