دوره های پیشرفته و پری آیلتس Advanced

دوره انگلیسی Advanced از سطوح پیشرفته به بالا یادگیری زبان انگلیسی می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی این سطح اقدام به تدریس گرامر های پر کاربرد و پیچیده تر ، ساختار کلی و جزئی یک writing کامل، اشاره به چگونگی ساختار writing آیلتس، بکارگیری لغات و اصطلاحات متنوع می نمایند. شایان ذکر است در پایان  دوره انگلیسی Advanced زبان آموز قادر خواهد بود در مورد بسیاری از موضوعات پیرامون خود مقاله Task2 بنویسد، در مورد تمام سمینار ها و میتینگ ها و وقایع بنویسد و مطالعه کند.

مهارتهایی که زبان آموز بعد از اتمام دوره کسب می کند عبارتند از:

قادر است درباره موضوعات مختلف ایده پردازی کند و سپس صحبت کند، ابراز نظر کند از لغات و اصطلاحات پر کاربرد در مکالمات خود استفاده کند، توانایی بررسی اخبار و وقایع جهان به زبان انگلیسی، زبان آموز در این سطح می تواندکاملا روان بدون هیچ آمادگی قبلی در مورد موضوعات مختلف صحبت کند.

امکان شرکت در دوره TTC زبان انگلیسی.

امکان شرکت در آزمون های مختلف و کسب مدارک بین المللی

امکان شرکت در دوره FCE Advance زبان انگلیسی.

دوره سطح پیشرفته Advance1 زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان مناسب چه افرادی است؟

 

این دوره مناسب  افراد ریر می باشد:

1-افراد بالای 17 سال که علاقه مند به ادامه یادگیری زبان انگلیسی هستند.

2- اشخاصی که قصد مهاجرت دارند به منظور ادامه تحصیل یا شغل و تجارت

3-اشخاصی که قصد دارند مقاله های تخصصی در رشته تحصیلی یا کاری خود به زبان انگلیسی بنویسند یا بخوانند .

4-اشخاصی که علاقه مند به مطالعه کتاب ها، ادبیات و نمایشنامه های زبان انگلیسی دارند.

5-اشخاصی که قصد دارند در دوره های زبان تخصصی تجاری شرکت کنند.

6-اشخاصی که قصد دارند سمینار ها و میتینگ های تخصصی به زبان انگلیسی را بررسی کنند.

7-آمادگی برای مکالمات متوسط درسفرهای خارجی.

8-آمادگی اولیه برای آزمونهای رایج یا بین المللی و کسب نمرات6 آیلتس و نمره 65 تافل به بالا

9-اشخاصی که قصد گذراندن دوره TTC را دارند.

Advanced 1

سطح Advanced1 زبان انگلیسی با بهره گیری از ویرایش آخر کتاب‌ درسی و کتاب کار  American English File 1 از سری کتاب‌های انتشارات Oxford University Press در چهار ترم آموزشی برگزار می‌گردد.

هدف اصلی این دوره تشویق زبان‌آموزان مبتدی به ادامه‌ی روند یادگیری زبان و مروری بر اساسی‌ترین مبانی زبان انگلیسی یعنی گرامر‌ پایه، واژگان پرکاربرد و ریتم جملات است. با توجه به سیاست‌های آموزشی موسسه ایرانتاک، فراگیری چهار مهارت اصلی زبان یعنی مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب در کنار یکدیگر برای زبان‌آموزان حاصل خواهد شد؛ اما از آنجا که اساسا هدف اصلی از یادگیری هر زبانی از جمله زبان انگلیسی برقراری ارتباط است، مهارت گفتاری با تمرکز بیشتری نسبت به سه مهارت دیگر مورد توجه قرار گرفته و زمان و تمرین‌های بیشتری برای تقویت آن در نظر گرفته می‌شود.

 

کتاب‌های این دوره بر اساس متدهای آزموده شده و قابل اعتماد توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد تالیف شده و شامل درس‌ها و فعالیت‌های انگیزشی منحصر به فردی هستند که دانش‌آموزان را در خصوص بحث درباره‌ی موضوعات مختلف هدایت می‌کنند. کتاب 1 از این سری کتاب‌ها مشتمل بر 12 درس، 6 بخش مرور مطالب دو درس پیشین و 6 بخش انگلیسی کاربردی در پایان دروس فرد می‌باشد. در پایان کتاب به تفکیک هر یک از دروس، بانک گرامر و بانک واژگان تکمیلی به زبان‌آموزان در توسعه‌ی مهارت‌های آموخته شده کمک می‌کنند. همچنین کاربرگ‌های تعاملی برای تقویت مهارت‌های نوشتاری، گفتاری، شنیداری و نیز بانک تلفظ و افعال باقاعده و بی‌قاعده برای سهولت دسترسی در اختیار زبان‌آموزان تعبیه شده است که آنها را از مراجعه به منابع پیچیده‌ی دیگر بی‌نیاز می‌کند. برخی از وجوه تمایز این کتاب نسبت به کتاب‌های هم‌رده‌ی خود:

کتاب درسی حاوی تمرین‌هایی است که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های زبانی خود را تمرین کرده و توسعه دهند، دروس از یاد رفته را مرور کنند و پیشرفت خود را به کمک مدرس و آزمون‌های استاندارد پایان ترم دنبال کنند. کتاب کار نیز تمرین‌های تکمیلی برای هر درس ارائه می‌دهند و می‌توانند به عنوان معیاری برای ارزیابی آنچه تا کنون آموخته شده و نقاطی که نیاز به تمرین و تکرار دارند، شناخته شود. این کتاب برای تمرین در خانه استفاده می‌شود و در ابتدای هر جلسه توسط مدرس بررسی و تصحیح می‌گردد.

علاوه بر سایر محتواهای ویدئویی موجود در خلال دروس یا قسمت‌های مرور دو درس، در قسمت‌ انگلیسی کاربردی ویدئوهایی قرار دارند که فعالیت‌های روزمره‌ی انگلیسی‌زبانان را در قالب یک داستان نشان می‌دهند. این ویدئوهای تعاملی به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهند که انگلیسی را فارغ از چارچوب درسی و در قالب داستان‌های آموزنده تمرین کنند. در دوره‌های مقدماتی متون و موضوعات جدید و به روز شده‌ای که مطابق با جدیدترین متدهای علمی و آموزشی است، تدریس می‌گردد. در این کتاب زبان‌آموزان اعتماد به نفس خود را برای برقراری ارتباط با تلفیق استانداردهای ناظر بر مهارت‌های گرامر، واژگان و تلفظ تقویت می‌کنند.

پس از پایان دوره‌های سطح Advanced1 قادر خواهید بود:

جملات نسبتا کاملی را در زمینه‌ی اعداد تقویمی، ماه‌ها و فصول، غذا و نوشیدنی، اماکن و تعطیلات، روتین روزانه، آب و هوا و تلفن یا اینترنت بیان کرده و سوالاتی در خصوص این موضوعات بپرسید. مشخصات کامل‌تری چون سن، محل تولد، شماره تلفن و آدرس، علایق و تفریحات خود را ارائه داده و با استفاده از زمان‌های حال، گذشته‌ و آینده جملات خبری، منفی و سوالی بسازید. هنگام صحبت به تلفظ حروف انگلیسی، ریتم جملات، آهنگ کلمات و نحوه‌ی اتصال دو آوا دقت کنید.

 

Advanced2

سطح  Advanced2با بهره گیری از ویرایش آخر کتاب‌ درسی و کتاب کار  American English File 2 از سری کتاب‌های انتشارات Oxford University Press در چهار ترم آموزشی برگزار می‌گردد.

هدف اصلی این دوره تشویق زبان‌آموزان به ادامه‌ی روند یادگیری زبان و آشنایی با سرفصل‌های گسترده‌تری از مبانی زبان انگلیسی یعنی گرامر‌ کاربردی، واژگان مبتنی بر موضوعات مختلف و ساختار جملات طولانی است. با توجه به سیاست‌های آموزشی  موسسه ایرانتاک، فراگیری چهار مهارت اصلی زبان یعنی مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب در کنار یکدیگر برای زبان‌آموزان حاصل خواهد شد؛ اما از آنجا که اساسا هدف اصلی از یادگیری هر زبانی از جمله زبان انگلیسی برقراری ارتباط است، مهارت گفتاری با تمرکز بیشتری نسبت به سه مهارت دیگر مورد توجه قرار گرفته و زمان و تمرین‌های بیشتری برای تقویت آن در نظر گرفته می‌شود.

 

کتاب‌های این دوره بر اساس متدهای آزموده شده و قابل اعتماد توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد تالیف شده و شامل درس‌ها و فعالیت‌های انگیزشی منحصر به فردی هستند که دانش‌آموزان را در زمینه‌ی بحث درباره‌ی موضوعات مختلف هدایت می‌کنند. کتاب American English File 2 از این سری کتاب‌ها مشتمل بر 12 درس، 6 بخش مرور مطالب دو درس پیشین و 6 بخش انگلیسی کاربردی در پایان دروس فرد می‌باشد. در پایان کتاب به تفکیک هر یک از دروس، بانک گرامر و بانک واژگان تکمیلی به زبان‌آموزان در توسعه‌ی مهارت‌های آموخته شده کمک می‌کنند. همچنین کاربرگ‌های تعاملی برای تقویت مهارت‌های نوشتاری، گفتاری، شنیداری و نیز بانک تلفظ و افعال بی‌قاعده برای سهولت دسترسی در اختیار زبان‌آموزان تعبیه شده است که آنها را از مراجعه به منابع پیچیده‌ی دیگر بی‌نیاز می‌کند. برخی از وجوه تمایز این کتاب نسبت به کتاب‌های هم‌رده‌ی خود مشتمل بر موارد زیر است:

کتاب درسی حاوی تمرین‌هایی است که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های زبانی خود را تمرین کرده و توسعه دهند، دروس از یاد رفته را مرور کنند و پیشرفت خود را به کمک مدرس و آزمون‌های استاندارد پایان ترم دنبال کنند. کتاب کار نیز تمرین‌های تکمیلی برای هر درس ارائه می‌دهند و می‌توانند به عنوان معیاری برای ارزیابی آنچه تا کنون آموخته شده و نقاطی که نیاز به تمرین و تکرار دارند، شناخته شود. این کتاب برای تمرین در خانه استفاده می‌شود و در ابتدای هر جلسه توسط مدرس بررسی و تصحیح می‌گردد.

علاوه بر سایر محتواهای ویدئویی موجود در خلال دروس یا قسمت‌های مرور دو درس، در قسمت‌ انگلیسی کاربردی ویدئوهایی قرار دارند که فعالیت‌های روزمره‌ی انگلیسی‌زبانان را در قالب یک داستان نشان می‌دهند. این ویدئوهای تعاملی به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهند که انگلیسی را فارغ از چارچوب درسی و در قالب داستان‌های آموزنده تمرین کنند.

در این دوره متون و موضوعات جدید و به روز شده‌ای که مطابق با جدیدترین متدهای علمی و آموزشی است، تدریس می‌گردد. در این کتاب زبان‌آموزان اعتماد به نفس خود را برای برقراری ارتباط موثر به کمک تلفیقی از استانداردهای ناظر بر مهارت‌های گرامر، واژگان و تلفظ تقویت می‌کنند.

پس از پایان دوره‌های سطح Advanced2 قادر خواهید بود:

جملات کاملی را در زمینه‌ی خصوصیات ظاهری و رفتاری افراد، مسافرت و موضوعات مرتبط با سفر، خرید و مراکز خرید، حیوانات و طبیعت، بیوگرافی افراد، فعالیت‌های ورزشی، ابراز احساسات و… بیان کرده و سوالاتی در خصوص جزئیات زمان، مکان و حالت وقوع این موضوعات بپرسید. حروف اضافه‌‌ی مختص زمان، مکان و قیود حالت را در جمله‌سازی مدنظر قرار داده و آنها را در ترکیب با حالت‌های پیچیده‌‌ی زمان افعال، صفت‌های برتری و تفضیلی، پیش‌بینی وقوع اتفاقات، ارائه‌ی پیشنهاد و جملات شرطی و… مورد استفاده قرار دهید. مفهوم موضوعات پرکاربرد و اخبار روز را درک کرده، عبارات روز جامعه‌ی انگلیسی‌زبان دنیا را فرا بگیرید و شیوه‌ی استفاده از برخی از اصطلاحات را در قالب عناوین تک کلمه‌ای یا عبارات وایرال بیاموزید. شایان ذکر است بر اساس رده‌بندی اعلامی این کتاب، سطح زبان‌آموزانی که دوره‌ی American English File 2 را با موفقیت به پایان برسانند معادل بخش پایانی A2 و بخش ابتدایی B1 از چارچوب مرجع مشترک اروپا یا CEFR خواهد بود.

 

Advanced3

سطح Advanced3 با بهره گیری از ویرایش آخر کتاب‌ درسی و کتاب کار  American English File 3 از سری کتاب‌های انتشارات Oxford University Press در 4 ترم آموزشی برگزار می‌گردد.

هدف اصلی این دوره تشویق زبان‌آموزان به ادامه‌ی روند یادگیری زبان و آشنایی با سرفصل‌های جامعی از مبانی زبان انگلیسی شامل گرامر‌ کاربردی پیچیده، واژگان مبتنی بر موضوعات گسترده‌تر و ساختار انواع جملات رایج است. با توجه به سیاست‌های آموزشی موسسه زبان ایرانتاک، فراگیری چهار مهارت اصلی زبان یعنی مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب در کنار یکدیگر برای زبان‌آموزان حاصل خواهد شد؛ اما از آنجا که اساسا هدف اصلی از یادگیری هر زبانی از جمله زبان انگلیسی برقراری ارتباط است، مهارت گفتاری با تمرکز بیشتری نسبت به سه مهارت دیگر مورد توجه قرار گرفته و زمان و تمرین‌های بیشتری برای تقویت آن در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر موارد فوق در برنامه‌ی دوره‌های متوسطه پس از اتمام هر دو درس از کتاب، یک جلسه‌ی بحث آزاد یا Free discussion در خصوص مباحث آموخته شده برگزار خواهد شد. در این جلسات به مرور مطالب و استفاده از گرامر، واژگان و ساختارهای مورد استفاده در دروس پیشین پرداخته می‌شود.

 

کتاب‌های این دوره بر اساس متدهای آزموده شده و قابل اعتماد توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد تالیف شده و شامل درس‌ها و فعالیت‌های انگیزشی منحصر به فردی هستند که دانش‌آموزان را در زمینه‌ی بحث درباره‌ی موضوعات مختلف هدایت می‌کنند. کتاب American English File 3 از این سری کتاب‌ها مشتمل بر 10 درس، 5 بخش مرور مطالب دو درس پیشین و 5 بخش انگلیسی کاربردی در پایان دروس فرد می‌باشد. در پایان کتاب به تفکیک هر یک از دروس، بانک گرامر و بانک واژگان تکمیلی به زبان‌آموزان در توسعه‌ی مهارت‌های آموخته شده کمک می‌کنند. همچنین کاربرگ‌های تعاملی برای تقویت مهارت‌های نوشتاری، گفتاری و شنیداری برای سهولت دسترسی در اختیار زبان‌آموزان تعبیه شده است که آنها را از مراجعه به منابع پیچیده‌ی دیگر بی‌نیاز می‌کند. برخی از وجوه تمایز این کتاب نسبت به کتاب‌های هم‌رده‌ی خود مشتمل بر موارد زیر است:

کتاب درسی حاوی تمرین‌هایی است که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های زبانی خود را تمرین کرده و توسعه دهند، دروس از یاد رفته را مرور کنند و پیشرفت خود را به کمک مدرس و آزمون‌های استاندارد پایان ترم دنبال کنند. کتاب کار نیز تمرین‌های تکمیلی برای هر درس ارائه می‌دهند و می‌توانند به عنوان معیاری برای ارزیابی آنچه تا کنون آموخته شده و نقاطی که نیاز به تمرین و تکرار دارند، شناخته شود. این کتاب برای تمرین در خانه استفاده می‌شود و در ابتدای هر جلسه توسط مدرس بررسی و تصحیح می‌گردد. علاوه بر سایر محتواهای ویدئویی موجود در خلال دروس یا قسمت‌های مرور دو درس، در قسمت‌ انگلیسی کاربردی ویدئوهایی قرار دارند که فعالیت‌های روزمره‌ی انگلیسی‌زبانان را در قالب یک داستان نشان می‌دهند. این ویدئوهای تعاملی به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهند که انگلیسی را فارغ از چارچوب درسی و در قالب داستان‌های آموزنده تمرین کنند.

در دوره‌های ‌متوسطه متون و موضوعات جدید و به روز شده‌ای که مطابق با جدیدترین متدهای علمی و آموزشی است، تدریس می‌گردد. در این کتاب زبان‌آموزان اعتماد به نفس خود را برای برقراری ارتباط موثر به کمک تلفیقی از استانداردهای ناظر بر مهارت‌های گرامر، واژگان و تلفظ تقویت می‌کنند.

پس از پایان دوره‌های سطح Advanced3 قادر خواهید بود:

جملات کاملی را در زمینه‌ی عادات غذایی و پخت و پز، حمل و نقل و سفر، ورزش و تفریح، تحصیل و کار، لوازم الکترونیکی و تلفن، جرائم و جنایات و… بیان کرده و سوالات صحیحی در خصوص جزئیات زمان، مکان و حالت وقوع این موضوعات بپرسید. با حروف اضافه‌‌ی مختص زمان، مکان و قیود حالت به درستی جمله بسازید و آنها را در ترکیب با حالت‌های پیچیده‌‌ی افعال مجهول، افعال مختص پیشنهاد، اجبار و امتناع  و انواع جملات شرطی مورد استفاده قرار دهید. اخبار روز در زمینه‌های مختلف را درک کنید، عبارات روز جامعه‌ی انگلیسی‌زبان دنیا را استفاده کرده و از اصطلاحات وایرال برای بیان جملات روان استفاده کنید. شایان ذکر است بر اساس رده‌بندی اعلامی این کتاب، سطح زبان‌آموزانی که دوره‌های Advanced3 را با موفقیت به پایان برسانند معادل B1 از چارچوب مرجع مشترک اروپا یا CEFR خواهد بود.

 

Advanced4

سطح Advanced4 با بهره گیری از ویرایش سوم و آخر کتاب‌ درسی و کتاب کار  American English File 4 از سری کتاب‌های انتشارات Oxford University Press در چهار ترم آموزشی برگزار می‌گردد.  هدف اصلی این دوره تشویق زبان‌آموزان به ادامه‌ی روند یادگیری زبان و آشنایی با سرفصل‌های جامعی از مبانی زبان انگلیسی شامل گرامر‌ تکمیلی، واژگان مبتنی بر موضوعات گسترده‌ و متون تفصیلی با جزئیات فراوان است. با توجه به سیاست‌های آموزشی موسسه ربان ایرانتاک، فراگیری چهار مهارت اصلی زبان یعنی مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب در کنار یکدیگر برای زبان‌آموزان حاصل خواهد شد؛ اما از آنجا که اساسا هدف اصلی از یادگیری هر زبانی از جمله زبان انگلیسی برقراری ارتباط است، مهارت گفتاری با تمرکز بیشتری نسبت به سه مهارت دیگر مورد توجه قرار گرفته و زمان و تمرین‌های بیشتری برای تقویت آن در نظر گرفته می‌شود.

 

کتاب‌های این دوره بر اساس متدهای آزموده شده و قابل اعتماد توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد تالیف شده و شامل درس‌ها و فعالیت‌های انگیزشی منحصر به فردی هستند که دانش‌آموزان را در زمینه‌ی بحث درباره‌ی موضوعات مختلف هدایت می‌کنند. کتاب American English File 4 از این سری کتاب‌ها مشتمل بر 10 درس، 5 بخش مرور مطالب دو درس پیشین و 5 بخش انگلیسی کاربردی در پایان دروس فرد می‌باشد. در پایان کتاب به تفکیک هر یک از دروس، بانک گرامر و بانک واژگان تکمیلی به زبان‌آموزان در توسعه‌ی مهارت‌های آموخته شده کمک می‌کنند. همچنین کاربرگ‌های تعاملی برای تقویت مهارت‌های نوشتاری، گفتاری و شنیداری برای سهولت دسترسی در اختیار زبان‌آموزان تعبیه شده است که آنها را از مراجعه به منابع پیچیده‌ی دیگر بی‌نیاز می‌کند. برخی از وجوه تمایز این کتاب نسبت به کتاب‌های هم‌رده‌ی خود مشتمل بر موارد زیر است:

کتاب درسی حاوی تمرین‌هایی است که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های زبانی خود را تمرین کرده و توسعه دهند، دروس از یاد رفته را مرور کنند و پیشرفت خود را به کمک مدرس و آزمون‌های استاندارد پایان ترم دنبال کنند. کتاب کار نیز تمرین‌های تکمیلی برای هر درس ارائه می‌دهند و می‌توانند به عنوان معیاری برای ارزیابی آنچه تا کنون آموخته شده و نقاطی که نیاز به تمرین و تکرار دارند، شناخته شود. این کتاب برای تمرین در خانه استفاده می‌شود و در ابتدای هر جلسه توسط مدرس بررسی و تصحیح می‌گردد. علاوه بر سایر محتواهای ویدئویی موجود در خلال دروس یا قسمت‌های مرور دو درس، در قسمت‌ انگلیسی کاربردی ویدئوهایی قرار دارند که فعالیت‌های روزمره‌ی انگلیسی‌زبانان را در قالب یک داستان نشان می‌دهند. این ویدئوهای تعاملی به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهند که انگلیسی را فارغ از چارچوب درسی و در قالب داستان‌های آموزنده تمرین کنند.

در دوره‌های فوق متون طولانی، گزارش‌های واقعی، چکیده‌ی مقالات و مصاحبه‌های مختلفی که مطابق با جدیدترین متدهای علمی و آموزشی است، تدریس می‌گردد. در این کتاب زبان‌آموزان اعتماد به نفس خود را برای برقراری ارتباط موثر به کمک تلفیقی از استانداردهای ناظر بر مهارت‌های گرامر، واژگان و تلفظ تقویت می‌کنند.

پس از پایان دوره‌های سطح Advanced4 قادر خواهید بود:

انواعی از جملات پیچیده و طولانی را در زمینه‌ی جراحات و صدمات، صنعت پوشاک و مد، محیط زیست و اقلیم، صنعت رسانه و تبلیغات، کسب و کارها و علوم مختلف و… در حالات مختلف سوالی، منفی و خبری بیان کرده و در خصوص جزئیات زمان، مکان و حالت وقوع این موضوعات به اظهار نظر، مخالفت یا بیان دلیل بپردازید. به کمک آشنایی با دایره‌ی واژگان تخصصی در مباحث درسی، خواهید توانست اشکال پیشرفته‌ی افعال مجهول و شرطی، نقل قول مستقیم و غیرمستقیم، ایجاد الزام و… را درک کرده و در صحبت خود از آنها استفاده کنید. لهجه‌ی انگلیسی خود را با توجه به مکث‌های میان‌جمله‌ای، حروف خاموش و اتصال حروف در کلمات متوالی و… تقویت کنید و با انجام تمرین‌های مختلف موجود در کتاب، به تفاوت لحن‌ جملات دوستانه، رسمی، بی‌تفاوت و… پی ببرید. شایان ذکر است بر اساس رده‌بندی اعلامی این کتاب، سطح زبان‌آموزانی که دوره‌های Advanced4 را با موفقیت به پایان برسانند معادل B2 از چارچوب مرجع مشترک اروپا یا CEFR خواهد بود.

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید