دوره های تخصصی کودکان

دوره کودکان مختص رده سنی کلاس های اول تا هشتم بوده و از سه بخش دوره های

 Pre-Intermediate  , Intermediate  , Advanced 

 تشکیل شده است. کتاب آموزشی مورد استفاده در این دوره ها، سری کتاب های فمیلی اند فرندز از انتشارات آکسفورد بوده که در ۵ سطح آموزشی برای زبان آموزان طراحی شده است.  در کلیه ی مقاطع علاوه بر کتاب اصلی ،  کتاب کار در منزل نیز در کلاس تمرین می شود.همچنین همراه با هر سطح کتاب های کمکی بصورت مکمل استفاده می شود. علاوه بر این، محصولات مجازی  و تمرین های متنوع از قبیل فیلم و فایل های صوتی جهت کار در منزل منطبق با محتوای هر درس از کتاب های اصلی طراحی شده که پاسخگوی نیازهای یادگیری زبان این گروه سنی در عصر حاضر است.

همچنین سی دی ها کارتون به زبان انگلیسی مخصوص این سطوح انحصارا توسط موسسه ایرانتاک تهیه شده که همراه این سطوح فقط برای ایرانتاکیها ارائه می شود.

در این دوره ها زبان آموزان کودک پس از آشنایی با کاربرد زبان در موقعیت های مختلف، مطالعه واژگان روزمره و کاربردی، دستور زبان روان و ساده در غالب متن های ملموس و داستان‌های موجود در کتاب، مهارت های فکری و خلاقیت خود را تقویت کرده و در کنار این مطالب موضوعات درسی مطرح در مدارس را نیز به زبان انگلیسی فرا می گیرند. این دوره ها در نهایت منجر به تقویت چهار مهارت زبانی کودکان می گردند.

Pre intermediate

این سطح  که شامل ۲ کتاب بوده و در ۸ ترم آموزشی تدریس می شود.این سطح از کتاب ها برای زبان‌آموزانی که در مراحل اولیه یادگیری زبان انگلیسی هستند همراه با مهارت های خواندن و نوشتن و آموزش الفبای انگلیسی شروع می شود.در پایان این دوره، زبان آموزان می توانند عبارات ابتدایی در شرایط خاص را درک کرده و با جملات ساده که گاها ناقص بوده و یا ایرادات گرامری دارند، در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

Intermediate

این سطح  که شامل کتاب های فمیلی اند فرندز 3 و 4 بوده و در ۸ ترم آموزشی تدریس می شود. پس از پایان این دوره زبان آموزان  مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند، ولی در برخی از موارد با چالش هایی مواجه می شوند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

Advanced

این سطح که شامل کتاب فمیلی اند فرندز 4 بوده و در ۴  ترم آموزشی تدریس می شود. پس از پایان این دوره زبان آموزان  مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند، ولی در برخی از موارد با چالش هایی مواجه می شوند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید