معرفی

دوره کودکان مختص رده سنی ۶ تا ۱۲ بوده و از دو بخش دوره های مبتدی (۱۰ ترم) و دوره های پیشرفته (۱۴ ترم) تشکیل شده است. کتاب آموزشی مورد استفاده در این دوره ها، سری کتاب های Pockets از انتشارات لانگمن و کتاب های First Friends و Family and Friends   از انتشارات آکسفورد بوده که در ۴ مقطع آموزشی برای زبان آموزان کودک طراحی شده است.  در کلیه ی مقاطع علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book)،  کتاب کار در منزل یا  Work Book   نیز در کلاس تمرین می شود. علاوه بر این، محصولات مجازی  و تمرین های متنوع از قبیل Song و Video جهت کار در منزل منطبق با محتوای هر درس از کتاب های اصلی طراحی شده که پاسخگوی نیازهای یادگیری زبان این گروه سنی در عصر حاضر است.

همچنین سی دی ها کارتون به زبان انگلیسی مخصوص این سطوح انحصارا توسط موسسه ایرانتاک تهیه شده که همراه این سطوح ارائه می شود.

در این دوره ها زبان آموزان کودک پس از آشنایی با کاربرد زبان در موقعیت های مختلف، مطالعه واژگان روزمره و کاربردی، دستور زبان روان و ساده در غالب متن های ملموس و داستان‌های موجود در کتاب، مهارت های فکری و خلاقیت خود را تقویت کرده و در کنار این مطالب موضوعات درسی مطرح در مدارس را نیز به زبان انگلیسی فرا می گیرند. این دوره ها در نهایت منجر به تقویت چهار مهارت زبانی کودکان می گردند.

دوره های مبتدی

دوره های مبتدی شامل دو مقطع Hikers و Runners که در ۱۰ ترم آموزشی تدریس می شوند. این دوره ها از کتاب Pockets1 برای زبان‌آموزانی که در مراحل اولیه یادگیری زبان انگلیسی همراه با مهارت های خواندن و نوشتن می باشند شروع می شود و تا کتاب First Friends 3 در مقاطع بالاتر ادامه می یابد. در پایان این دوره، زبان آموزان به سطح Preschoolers Advanced  رسیده ومی توانند عبارات ابتدایی در شرایط خاص را درک کرده و با جملات ساده که گاها ناقص بوده و یا ایرادات گرامری دارند، در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

دوره های پیشرفته

دوره های پیشرفته و تخصصی شامل دو مقطع Jumpers و Racers  بوده که ۱۴ ترم آموزشی تدریس می شوند. این دوره ها با کتاب Family and Friends Starter  آغاز و تا کتاب Family and Friends 4 در مقاطع بالاتر ادامه می یابد. پس از پایان این دوره زبان آموزان به سطح Kids Advanced رسیده و مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند، ولی در برخی از موارد با چالش هایی مواجه می شوند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید.