دوره کودکان مختص رده سنی کلاس های اول تا هشتم بوده و از سه بخش دوره های Pre-Intermediate  ، Intermediate  و Advanced  تشکیل شده است. کتاب آموزشی مورد استفاده در این دوره ها، سری کتاب های    Family and Friends از انتشارات آکسفورد بوده که در ۵ سطح آموزشی برای زبان آموزان طراحی شده است.  در کلیه ی مقاطع علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book)،  کتاب کار در منزل یا  Work Book   نیز در کلاس تمرین می شود.همچنین همراه با هر سطح کتاب های کمکی بصورت مکمل استفاده می شود. علاوه بر این، محصولات مجازی  و تمرین های متنوع از قبیل Song و Video جهت کار در منزل منطبق با محتوای هر درس از کتاب های اصلی طراحی شده که پاسخگوی نیازهای یادگیری زبان این گروه سنی در عصر حاضر است.

همچنین سی دی ها کارتون به زبان انگلیسی مخصوص این سطوح انحصارا توسط موسسه ایرانتاک تهیه شده که همراه این سطوح فقط برای ایرانتاکیها ارائه می شود.

در این دوره ها زبان آموزان کودک پس از آشنایی با کاربرد زبان در موقعیت های مختلف، مطالعه واژگان روزمره و کاربردی، دستور زبان روان و ساده در غالب متن های ملموس و داستان‌های موجود در کتاب، مهارت های فکری و خلاقیت خود را تقویت کرده و در کنار این مطالب موضوعات درسی مطرح در مدارس را نیز به زبان انگلیسی فرا می گیرند. این دوره ها در نهایت منجر به تقویت چهار مهارت زبانی کودکان می گردند.

سطح Pre-Intermediate

سطح Pre-Intermediate  با نام Hikers  که شامل ۲ کتاب بوده و در ۸ ترم آموزشی تدریس می شود.این سطح از کتاب ها برای زبان‌آموزانی که در مراحل اولیه یادگیری زبان انگلیسی هستند همراه با مهارت های خواندن و نوشتن و آموزش Alphabet شروع می شود.در پایان این دوره، زبان آموزان به سطح  Kids Pre-Intermediate رسیده ومی توانند عبارات ابتدایی در شرایط خاص را درک کرده و با جملات ساده که گاها ناقص بوده و یا ایرادات گرامری دارند، در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

سطح Intermediate

سطح  Intermediate  با نام Runners که شامل کتاب های Family and Friends3,4 بوده و در ۸ ترم آموزشی تدریس می شود. پس از پایان این دوره زبان آموزان به سطح Kids Intermediate رسیده و مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند، ولی در برخی از موارد با چالش هایی مواجه می شوند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

سطح Advanced

سطح  Advanced  با نام Jumpers که شامل کتاب Family and Friends5 بوده و در ۴  ترم آموزشی تدریس می شود. پس از پایان این دوره زبان آموزان به سطح Kids Advanced رسیده و مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند، ولی در برخی از موارد با چالش هایی مواجه می شوند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید.