زبان کنکور و تقویتی

کلاس کنکور و تقویتی ایرانتاک برای چه کسی مناسب است؟

اگر کلاس زبان انگلیسی مکالمه می روید، شرکت در کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی تضمینی برای درصد زبان انگلیسی خوب در کنکور نیست، اما میتواند موثر باشد چون این کلاسها برای یادگیری مهارت های محاوره ای و روزمره مفید هستند. اما در کنکور ، زبان انگلیسی بر اساس گرامر زبان انگلیسی و مطالب کتب درسی ایران آزموده میشود. این یعنی شاید شما سالها به کلاس زبان رفته باشید و سطح خوبی در زبان انگلیسی داشته باشید اما هنوز هم نتوانید به سوالهای زبان کنکور آنطور که پتانسیلش را دارید پاسخ دهید.

گروه دوم کسانی هستند که موقع امتحانات پایان ترم و کنکور یادشان می افتد که زبان انگلیسی شان ضعیف است، اگر جزو این دسته هستید این کلاسها برای شما بسیار لازم و موثر خواهند بود. چون بر اساس نیاز های شما طراحی شده اند.

در کلاس های کنکور زبان موسسه زبان ایرانتاک، زبان انگلیسی را همراه با متد های تست زنی و با ذکر تمامی نکات و استثنائات کنکور به شما آموزش میدهیم. اگر میخواهید در کنکور زبان بعدی از رتبه های برتر باشید، شرکت در کلاس های کنکور هدف را به صورت حضوری یا آنلاین از همین امروز شروع کنید.

همان طور که می دانید برای رتبه بهتر در کنکور، درصد زبان عمومی شما بسیار تاثیر گذار است. تفاوتی ندارد که میخواهید در کنکور ریاضی ، تجربی یا انسانی شرکت کنید ، با درصد بالا در درس های عمومی  و بهره مندی از بهترین اساتید زبان انگلیسی کنکور ایرانتاک میتوانید در رقابت کنکور از دیگران پیشی بگیرید.

برای زبان انگلیسی کنکور به چه مهارت یا دانشی نیاز دارم؟

کلاس های زبان کنکور سراسری تشابهی با کلاس های مکالمه زبان انگلیسی ندارند. با تجربه ای که در زمینه کنکور و تربیت رتبه های برتر آزمون سراسری داشته ایم ، به دانش آموزان پیشنهاد کنیم به پتانسیل خود در زبان انگلیسی اکتفا نکنند. برای مثال مهارت های شنیداری، گفتاری، و یا نوشتاری در کنکور سراسری سنجیده نمی شوند. اما دانش قواعد، درک مطلب و یا واژگان می تواند مفید باشد.

در سوالات زبان کنکور دانش آموز نیاز به توانایی درک مطلب ، قواعد و کلمات دارد. این دانش هرچند در کلاس های زبان ترمیک نیز آموزش داده میشود اما به علت تمرکز بر روی فعال شدن چهار توانایی اصلی زبان انگلیسی، که بی شک برای آزمون های جهانی مانند تافل و آیلتس زبان ضروری هستند، تمرکز کامل بر آنها وجود ندارد. این درحالی است که هرسال در کلاس زبان انگلیسی مدرسه برای کنکور به صورت تصاعدی سخت تر میشود و در پایان سال دوازدهم تقریبا همه قواعد اساسی تدریس شده اند.

کلاس زبان کنکور سراسری

کلاس های زبان کنکور در ایرانتاک به صورت آنلاین و حضوری و با بهره مندی از بهترین اساتید کنکور زبان انگلیسی برگزار میشود.

 کلاس زبان تقویتی برای کنکور شامل سه کتاب زبان دهم ، یازدهم و دوازدهم میباشد. این کتاب ها هرکدام دارای فصل های مجزا با بخش های مختلف قواعد و کلمات و درک مطلب و خواندن و شنیدار هستند. البته بخش شنیداری و درک مطلب کتاب های زبان مدرسه در کلاس های کنکور زبان چندان مورد توجه نیستند. بیشترین توجه کلاس های زبان کنکور سراسری به موضوع قواعد و درک مطلب است. که البته یادگیری کلمات جدید نیز جزو مباحث پر اهمیت در کلاس است.

کلاس های کنکور آنلاین ایرانتاک با بالاترین کیفیت و با تجهیزات کامل و پلتفرم های آموزشی برتر بین المللی برگزار میشود و فیلم های آموزشی ضبط شده به صورت کامل در پنل دانش آموزی داوطلبان قرار میگیرد. اما خبر خوش اینجاست که در موسسه ایرانتاک ، کلاس های مجزا برای دانش آموزانی با شرایط خاص یا ترجیح کلاس های حضوری وجود دارد. بنابراین دانش آموزان میتوانند در کلاس های کنکور زبان و تقویتی ایرانتاک به صورت آنلاین و یا حضوری شرکت کنند.

زبان انگلیسی کنکور آنلاین

کلاس های زبان انگلیسی کنکور آنلاین باید حتما چند نکته مهم را پوشش دهد. بنابراین پیش از ثبت نام در کلاس های کنکور زبان بهتر است این موارد را در نظر بگیرید.

استاد برتر کنکور زبان انگلیسی: زبان انگلیسی باید  توسط برترین و بهترین استاد های کنکور تدریس شود در غیر این صورت نمیتواند برای دانش آموزان کنکوری موثر واقع شود.

پلتفرم آموزشی مناسب: اگر در کلاس های آنلاین از پلتفرم های مناسب استفاده نشود و از شبکه های اجتماعی رایگان و یا پلتفرم های رایگان استفاده شود، دانش آموزان نمیتوانند مطالب آموزشی را کامل دریافت کنند. به علاوه داشتن پنل های آنلاین به عنوان مرجع دوره های آموزشی برای برگزاری کلاس های کنکور ضروری است.

طرح درس مشخص: البته این مورد نیز جزئی از نکات مربوط به استاد خوب در کلاس های کنکور است. اما نقش آموزشگاه نیز در کنترل پیشرفت طرح درس ، کامل و برنامه ریزی شده بودن و پوشش تمامی مباحث در کلاس های کنکور به خصوص برای کلاس های کنکور زبان با وجود استثنائات زبان انگلیسی بسیار اهمیت دارد.

قیمت مناسب: البته که کیفیت آموزشی کلاس ها برای ثبت نام اولویت دارد اما باید به این نکته نیز توجه کرد که هزینه کلاس های کنکور به صورت غیر منطقی بالا نباشد و دردسترس تمامی اقشار دانش آموزان باشد. این مهم در موسسه زبان ایرانتاک با قیمت های معقول محقق شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید