شرایط استفاده از خدمات ایرانتاک و آنتاک

۱ مطالعه و قبول کردن توافق نامه عضویت.

۲تکمیل فرم ثبت نام.

۳انجام تعیین سطح.

۴پرداخت شهریه ثبت نام.

* شرایط سنی: خردسالان: 7-۹ ساله، کودکان: ۱۰-۱۴ ساله، نوجوانان ۱۵-۱۶ ساله و بزرگسالان ۱۶ سال تمام به بالا

 

* تعیین سطح:

 هدف از تعیین سطح، سنجش سطح زبانی متقاضیان ثبت نام و مشاوره آموزشی است که توسط  کارشناسان ایرانتاک انجام می پذیرد. این سنجش سطح، در دو مرحله انجام میگیرد. آزمون کتبی از طریق منو تعیین سطح آنلاین و پس از پرداخت هزینه تعیین سطح قابل انجام است. پس از آزمون کتبی، مصاحبه شفاهی با تعیین وقت قبلی بصورت آنلاین در سیستم آنتاک انجام می شود.

* روشن کردن دوربین درهنگام تعیین سطح برای متقاضیان، الزامیست.

*هزینه تعیین سطح به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست.

* قوانین موسسه ایرانتاک:

1-  نظم در پرداخت به موقع شهریه.

2- فراهم کردن امکانات استفاده از کلاس آنلاین قبل از شروع کلاس ( کامپیوتر/ لپ تاپ / تبلت / موبایل و اینترنت پر سرعت)

3- حضور به موقع و بدون تاخیر در کلاس (اساتید مجاز به محاسبه تاخیرهای غیر مجاز و بیش از حد دانشجویان بعنوان غیبت هستند)

4- نداشتن بیش از ۲ جلسه غیبت متوالی یا 4 جلسه نامتوالی. غیبت بیش از 4 جلسه باعث حذف نمره کلاسی دانشجو می شود.

5- توجه به قوانین و مطالب موجود در پیامک های ارسالی، گروه های پشتیبان واتساپ، اطلاعیه های اینستاگرام، اطلاعیه های وبسایت ایرانتاک و آنتاک.

6- ارائه کارنامه در ایرانتاک و آنتاک فقط به صورت آنلاین است و دانشجویان می توانند با مراجعه به آنتاک کارنامه و نمرات خود را مشاهده کنند.

مرخصی بین ترم:

زبان آموزان عزیز در هر سال تحصیلی فقط می توانند یک ترم درخواست مرخصی نمایند. درخواست ها توسط سوپروایزر مرکز بررسی خواهد شد و در صورت موافقت واحد آموزش برای دانشجو مرخصی صادر خواهد شد.

پس از پایان مرخصی، دانشجو بدون انجام تعیین سطح، می تواند ادامه تحصیل نماید. اما درصورتیکه مرخصی بیشتر از مدت زمان اعلام شده باشد، ایرانتاک قادر به ثبت نام ایشان بدون انجام تعیین سطح مجدد نخواهد بود.

استرداد شهریه:

استرداد شهریه به معنای پس دادن و یا برگرداندن شهریه دانشجو ثبت نام شده می باشد که تحت شرایط خاص و طبق قوانین مشخصی انجام می گیرد. در صورت انصراف زبان آموز (به هر دلیل) شهریه پرداختی پس از کسر ۲۰% کل مبلغ شهریه مسترد می گردد. استرداد زبان آموز فقط تا ۲۴ ساعت قبل از شروع ترم و با ارائه درخواست شخص دانشجو امکان پذیر است، در غیراین صورت شهریه دانشجو به هیچ وجه مسترد نخواهد شد حتی اگر در کلاس شرکت نکرده باشد.

تعطیلات:

طبق تقویم سالانه ایرانتاک تمامی تعطیلات از پیش برنامه ریزی و تعیین شده و برروی وبسایت ایرانتاک و آنتاک موجود است. هرگونه تعطیلی غیر منتظره بر اثر حوادثی همچون بارش برف، و متعاقبا از طریق کانال های ارتباطی ایرانتاک (سایت، اینستاگرام و تلگرام ایرانتاک)  اطلاع رسانی خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید