همکاری با ما

پیوستن به تیم ایرانتاک نیازمند شایستگیست و به همین خاطر مدرک تحصیلی شما در مرحله اول مد نظر گرفته نمی شود. پس اگر تمایل دارید عضو تیم ما شوید، اما مدرک مرتبط دانشگاهی ندارید، نگران نباشید. مایلیم توانایی‌ها، استعدادها و دستاوردهای شما را مشاهده کنیم و تصمیم خود را بر اساس آنها بگیریم که آیا افتخار هم‌تیمی شدن با شما را داریم یا خیر.

از لحاظ حقوق و مزایا، ایرانتاک استانداردهای بالایی دارد. پرداخت‌های ما به موقع و بدون تأخیر انجام می‌شود و شما می‌توانید از نظم سیستم در پرداخت مطمئن باشید. در ضمن تمام مزایای قانونی دیگر که توسط اداره کار تعیین شده نیز در راستای قوانین مؤسسه تقدیم می‌شود.

محیط کاری در ایرانتاک کاملا تیمی است. روابط خشک و بی‌روح سازمانی در مؤسسه جایی ندارد و همه اعضای تیم با هم دوست هستند. البته لازم به یادآوری است که در ایرانتاک قوانین و فرهنگ ساده‌ای وجود دارد که مراعات آنها از شان یک همکار انتظار می‌رود.

روش جذب در ایرانتاک ساده است و بسته به تجربه شما به دو روش امکان پذیر است:

روش اول

در روش اول، اگر تجربه ای ندارید یا دوره تربیت معلم نگذرانده اید، می توانید ذر دوره های فشرده ی تربیت معلم ایرانتاک شرکت کنید و اگر جزو نفرات برتر دوره باشید امکان عضویت در تیم ایرانتاک را خواهید داشت. این روش شامل آزمون های عملی و نظری، دوره کارآموزی و مصاحبه است.

برای شروع وارد سامانه آنلاین ایرانتاک به آدرس my.ontalk.net شوید و از قسمت ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید. دقت کنید که در قسمت دپارتمان حتما گزینه “تربیت مدرس” را انتخاب کنید.ثبت اطلاعات را بزنید و منتظر تماس واحد جذب مدرس باشید.

روش دوم

در این روش، اگر تجربه مفید دارید و دوره های تربیت مدرس معتبر را گذرانده اید، کافیست فرم رزومه زیر را دانلود کرده و پس از تکمیل به واتساپ ایرانتاک به شماره 04533723372 ارسال کنید. سپس منتظر تماس و دعوت ما باشید تا مصاحبه های حضوری عمومی و تخصصی داشته باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید