به تیم ما بپیوندید!

ما در ایرانتاک پیوسته به دنبال جذب افراد حرفه‌ای، خلاق و توانمند هستیم. ما بر این باوریم که سرمایه‌ی انسانی، از بزرگ‌ترین ارزش‌های یک موسسه موفق است. به همین دلیل در تلاش هستیم تا شرایط رشد و یادگیری را برای اعضای تیم ایراتاک ایجاد کنیم.
ایرانتاک برای شما محیطی آرام و به دور از حاشیه فراهم می‌کند. اگر تمایل دارید تا به تیم پویا و خلاق ما بپیوندید، رزومه‌ی خود را در اولین فرصت برای ما ارسال کنید.

پیوستن به تیم ایرانتاک نیازمند شایستگیست و به همین خاطر مدرک تحصیلی شما در مرحله اول مد نظر گرفته نمی شود. پس اگر تمایل دارید عضو تیم ما شوید، اما مدرک مرتبط دانشگاهی ندارید، نگران نباشید. مایلیم توانایی‌ها، استعدادها و دستاوردهای شما را مشاهده کنیم و تصمیم خود را بر اساس آنها بگیریم.

شما هم می‌توانید در کنار ایرانتاک رشد کنید.

فرصت های شغلی فعال

روش اول

در روش اول، اگر تجربه ای ندارید یا دوره تربیت معلم نگذرانده اید، می توانید ذر دوره های فشرده ی تربیت معلم ایرانتاک شرکت کنید و اگر جزو نفرات برتر دوره باشید امکان عضویت در تیم ایرانتاک را خواهید داشت. این روش شامل آزمون های عملی و نظری، دوره کارآموزی و مصاحبه است.

برای شروع وارد سامانه آنلاین ایرانتاک به آدرس my.ontalk.net شوید و از قسمت ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید. دقت کنید که در قسمت دپارتمان حتما گزینه “تربیت مدرس” را انتخاب کنید.ثبت اطلاعات را بزنید و منتظر تماس واحد جذب مدرس باشید.

روش دوم

در این روش، اگر تجربه مفید دارید و دوره های تربیت مدرس معتبر را گذرانده اید، کافیست فرم رزومه زیر را دانلود کرده و پس از تکمیل به واتساپ ایرانتاک به شماره 04533723372 ارسال کنید. سپس منتظر تماس و دعوت ما باشید تا مصاحبه های حضوری عمومی و تخصصی داشته باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید