همکاری با ما

پیوستن به تیم ایرانتاک نیازمند شایستگیست و به همین خاطر مدرک تحصیلی شما در مرحله اول مد نظر گرفته نمی شود. پس اگر تمایل دارید عضو تیم ما شوید، اما مدرک مرتبط دانشگاهی ندارید، نگران نباشید. مایلیم توانایی‌ها، استعدادها و دستاوردهای شما را مشاهده کنیم و تصمیم خود را بر اساس آنها بگیریم که آیا افتخار هم‌تیمی شدن با شما را داریم یا خیر.

از لحاظ حقوق و مزایا، ایرانتاک استانداردهای بالایی دارد. پرداخت‌های ما به موقع و بدون تأخیر انجام می‌شود و شما می‌توانید از نظم سیستم در پرداخت مطمئن باشید. در ضمن تمام مزایای قانونی دیگر که توسط اداره کار تعیین شده نیز در راستای قوانین مؤسسه تقدیم می‌شود.

محیط کاری در ایرانتاک کاملا تیمی است. روابط خشک و بی‌روح سازمانی در مؤسسه جایی ندارد و همه اعضای تیم با هم دوست هستند. البته لازم به یادآوری است که در ایرانتاک قوانین و فرهنگ ساده‌ای وجود دارد که مراعات آنها از شان یک همکار انتظار می‌رود.

عضویت در تیم ایرانتاک از دو طریق امکان پذیر است

 

در روش اول پس از تکمیل فرم ثبت نام در وبسایت آنتاک، وقت مصاحبه تعیین می شود. پس از انجام مصاحبه عمومی و تخصصی، از پذیرفته شدگان برای ارائه دمو تدریس دعوت می شود. در صورت جلب رضایت واحد آموزش، از پذیرفته شدگان دعوت به همکاری می شود. لازم به ذکر است در این روش شما حتما باید سابقه تدریس داشته باشید.

 

در روش دوم که مناسب افراد بدون سابقه تدریس است، پس از تکمیل فرم ثبت نام در وبسایت آنتاک، وقت مصاحبه تعیین می شود. پس از انجام مصاحبه عمومی و تخصصی، پذیرفته شدگان می توانند در دوره تخصصی آموزش مدرس ایرانتاک شرکت کنند. در پایان دوره در صورت قبولی در آزمون تی کی تی و دمو فاینال، از متقاضی دعوت به همکاری می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایرانتاک تماس حاصل فرمایید