هدف من فقط کلاسهای مکالمه است و به بحث های گرامری اصلا علاقه ای ندارم. کلاسهای شما چقدر در این زمینه می تواند به من کمک کند؟

با توجه به این مهم که قواعد زبانی از پیش نیازهای پیشرفت مهارت های زبان می باشد، در موسسه زبان ایرانتاک تدریس گرامر به صورت کاملا کاربردی انجام می شود.

چقدر طول می کشد تا نوجوانان بتوانند انگلیسی صحبت کنند؟

این پرسش دارای پاسخ قطعی و مشخص نیست چون بستگی به میزان تلاش و مطالعه هر فرد دارد. بطور میانگین انتظار می­رود زبان آموزان نوجوان بین یک تا دو سال پس از طی کردن دوره­های مربوطه بتوانند به راحتی صحبت کنند.

روند پیشرفت تحصیلی یک زبان آموز بعد از یک ترم به چه میزان است؟

تمام آموزش های برنامه ریزی شده برای هر سطح، به زبان آموزان ارائه می شود و باید در نظر داشت فراگیری زبان دوم نیاز به تلاش و تمرین زبان آموز نیز دارد، پس بنابر آموزش های داده شده و تمرین های انجام شده از طرف زبان آموز پیشرفت وی مشخص می شود.

شرایط مشروطی و مردودی چگونه است؟

در صورتی که زبان آموز نمره کمتر از  60 کسب نماید مردود است و باید سطح مورد نظر را مجددا تکرار نماید تا نمره قبولی دریافت کند.

در صورت کسب نمره بین 60 تا 70 زبان آموز بصورت مشروط سطح فعلی را گذرانده و  می تواند در سطح بعدی مشغول به تحصیل شود. اما اگر در سطح بعدی مجدداً نمره کمتر از 70 کسب نماید، مردود شده و نمی­ تواند ارتقاء یابد و می­ بایست سطح مردود شده را مجددا تکرار نماید.

سیستم آموزشی موسسه ایرانتاک چیست؟ چه کتابهایی تدریس می شود؟

به روز رسانی موارد آموزشی، مطالب و ابزارهای آموزشی از مهمترین دغدغه های کارشناسان آموزش زبان می باشد در این راستا  موسسه زبان ایرانتاک همواره به دنبال انتخاب مناسب و به روز بوده و خوشبختانه با اعتماد انتشارات دانشگاه آکسفورد به منظور ارتقا توانایی های گفتاری، نوشتاری و شنیداری زبان آموزان، منابع آموزشی دوره های مختلف خود را  ازبین کتابهای انتشارات دانشگاه آکسفورد انتخاب نموده که بر اساس متدهای آزموده شده و قابل اعتماد تالیف گردیده است. این منابع شامل درس‌ها و فعالیت‌های انگیزشی منحصر به فردی هستند که دانش‌آموزان را در زمینه‌ی بحث درباره‌ی موضوعات مختلف هدایت می‌کنند. ( قسمت دوره ها در وبسایت ایرانتاک را مطالعه کنید.)

من چند سال پیش کلاس می رفتم اما خیلی چیزها را فراموش کردم.امکان شروع از سطوح بالاتر برای من وجود دارد؟ اگر در محیط کلاس قرار بگیرم همه چیز رو به خاطر خواهم آورد.

طبق تعیین سطح انجام شده و پاسخگویی شما به سوالات مناسب¬ترین سطح ممکن برای شما درنظر گرفته خواهد شد. اما در ایرانتاک ارتقا سطح یا (Upgrade)  شدن تا جلسه چهارم هر ترم با توجه به نظر استاد و تایید مدیر آموزش امکان پذیر می باشد. به علاوه در صورتی که آخر ترم نمره بالای 98 و تاییدیه استاد را داشته باشید، پس از امتحان مجدد شفاهی میتوانید ارتقا سطح داشته باشید.